Witamy na naszej stronie

Istniejemy dla Ciebie od ponad 30 lat. Nasza specjalność to nowoczesne obiekty mieszkaniowe.

Historia

Historia przedsiębiorstwa zaczęła się w 1987 roku, kiedy to dwóch braci Józef i Paweł Chałupka jako pierwsi w Kielcach założyli firmę deweloperską. Za zadanie postawili sobie realizację nowych inwestycji mieszkaniowych i usługowych. Od tego czasu nieprzerwanie i z sukcesem prowadzą tę działalność na terenie miasta, budując nowoczesne obiekty w najnowszych światowych technologiach i wykończeniu, które zmieniają oblicze Kielc.

Firma ma na koncie realizację wiele budynków usytuowanych w różnych dzielnicach Kielc, w których zamieszkały w wygodnych i nowoczesnych mieszkaniach o zróżnicowanej powierzchni setki rodzin. Właściciele tych mieszkań chwalą sobie dobry rozkład pomieszczeń, wysoki standard wykończenia budynków, komfort i wygodę użytkowania, a także ładne widoki roztaczające się z okien oraz otaczające je tereny zielone i rekreacyjne, sprzyjające zdrowiu i relaksowi mieszkańców. Nie bez znaczenia dla nich jest także dogodna lokalizacja budynków, pozwalająca na szybką komunikację z dowolnymi punktami Kielc.

Jakość

Przedsiębiorstwo Budowlane Chałupka na bieżąco śledzi najnowsze trendy w budownictwie i architekturze mieszkaniowej, preferencje i oczekiwania klientów, dotyczące projektów mieszkań oraz zagospodarowania terenów wokół nich. Na tej podstawie powstają wciąż projekty nowych inwestycji, na które na lokalnym rynku wciąż jest duże zapotrzebowanie.

O jakości realizowanych inwestycji i dobrej marce firmy świadczy przede wszystkim ogromne grono zadowolonych klientów oraz liczne nagrody gospodarcze, budowlane i architektoniczne przyznawane nie tylko w lokalnych, ale i krajowych konkursach i plebiscytach. Warto wymień nagrodę gospodarczą Skrzydła 2009, Skrzydła 2014, Lider Regionu w latach 2011, 2012, 2013 czy Srebrny Żuraw za Osiedle Na Wrzosach w Kielcach w roku 2010.

Co nas wyróżnia

Nowoczesność - śledzimy najnowsze trendy oraz współpracujemy z wiodącymi architektami na runku przez co tworzymy nowoczesne i komfortowe budynki.
Lokalizacja - zawsze dbamy by nasze inwestycje zlokalizowane były w przyjaznym otoczeniu.
Jakość - solidność wykonania oraz najwyższa jakość zastosowanych materiałów.

Historia firmy

W 1987 roku dwóch braci Józef i Paweł Chałupka, jako pierwsi w Kielcach, założyli firmę deweloperską..